Opisy mecz??w

ALE HISTORIA! 2017-08-27

Kometa Kryniczno VS Lotnik Twardogóra 2:2 ( 1-2)
W pierwszej kolejce nasza ekipa zremisowa??a z Lotnikiem Twardogóra inspiruj?cym do gry w klasie "O". Dru??yna przeciwna rzuciI??a si? do ataku z wielkim impetem. My skrz?tnie B.dobrze grali??my w obronie , pomoc inicjowa??a akcje. Ku zaskoczeniu Twardogóry to my wyszli??my na prowadzenie po koronkowej akcji. Strzelcem by?? nasz nabytek Robert.Sz . Wyrównanie przysz??o po 15 minutach , po b???dach w??asnych ???? . Do szatni przeciwnik strzeli?? nam kolejna bramk? z karnego . Po przerwie wymiana ciosów przyniosla nam upragnion? bramk? , ktorej stzelcem by?? Kamil.G desygnowany przez trenera do gry na pozycji napastnika. Bramka strzelona zosta??a g??owa po wrzucie Bartka.B. ??wietnymi interwencj?mi popisywa?? si? nasz bramkarz . Zmiany w drugiej po??owie by??y wzmocnieniem zespo??u . Po ko??cowym gwizdku cieszylismy si? z pierwszego punktu w A klasie.
Mecz rozpocz?li : bramkarz- Kacper.J , obrona - Piotr.M, Patryk.F, Mateusz.I, Bartek.M oraz po przerwie do linii obrony do???czy?? Piotr.W, pomoc- Damian.L,Micha??.S, ?ukasz.A, Maciek.P po przerwie zasilili pomoc Bartek.B, Micha??.G. W napadzie przeciwnikom krwi napsuli Marcin.S, Robert.Sz oraz Kamil.G. Na ??awce nie doczekali si? zmian Micha??.K oraz Mateusz.M.
Jestem dumny, ??e jestem trenerem Komety Kryniczno ????
Jestem z Was dumny drodzy zawodnicy.

Autor: Webadmin cały artykuł...   komentarze [0] [FB: ]
* * *
Nie pomog? Grzyby ni Gwiazdy, gdy Kometa zerwie si? do jazdy 2015-08-24

Pod G??uchowem zarówno ceglany dojazd od wsi, sam stadion umiejscowiony w niecce pomi?dzy polami, nierówna murawa, niedoko??czona szatnia, jak i duszna pogoda, nie sprzyja??y wybitnie sportowym wyczynom. Spotkanie by??o ci???kie i pe??ne walki, ale gospodarze musieli uzna? wy??szo??? Komety, która zwyci???y??a 3:0 (1:0).

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [0] [FB: ]
* * *
Kometa wyStartowa??a 2015-03-29

Zwyci?stwem 7:0 zako??czy?? si? drugi tegoroczny mecz ligowy Komety. Do przerwy dru??yna z Kryniczna prowadzi??a 3:0.

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [3] [FB: ]  |  Ostatni wpis: TrenerJacek
* * *
M?czarnie z G??uchowem 2015-03-22

Kometa umiarkowanie udanie rozpocz???a wiosn?, wygrywaj?c w debiutanckim spotkaniu trenera Wojciechowskiego zaledwie 1:0 z zespo??em z G??uchowa, który ko??czy?? mecz w "9".

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [2] [FB: ]  |  Ostatni wpis: polska
* * *
3:2 ze ??liwicami 2015-02-15

W niedziel? 15.02,w samo po??udnie Kometa sparingowo gra??a z dru??yn? ze ??liwic. Spotkanie rozegrane zosta??o na boisku w Brzeziej ??ce, gdzie standardowo stan murawy pozostawia wiele do ??yczenia - nie inaczej by??o tym razem, chocia?? wydawa??o si? ??e znikn???y liczne po??acie piachu, zast?pione k?pami trawy. Gospodarze pojedynku (KP 99 ??liwice) stawili si? licznie, czego nie mo??na powiedzie? o nas - trener Wojciechowski by skompletowa? jedenastk? posi??kowa?? si? trójk? znajomych zawodników. Ostatecznie ze sk??adu Komety zagrali: Gaw?da, Filipek, Paciuch, Fory??, Miko??owski, Sawzdargo, Muszy??ski i Barabasz.(...)

Autor: Webadmin cały artykuł...   komentarze [1] [FB: ]  |  Ostatni wpis: k.big