Opisy meczów

ALE HISTORIA! 2017-08-27

Kometa Kryniczno VS Lotnik Twardogóra 2:2 ( 1-2)
W pierwszej kolejce nasza ekipa zremisowała z Lotnikiem Twardogóra inspirującym do gry w klasie "O". Drużyna przeciwna rzuciIła się do ataku z wielkim impetem. My skrzętnie B.dobrze graliśmy w obronie , pomoc inicjowała akcje. Ku zaskoczeniu Twardogóry to my wyszliśmy na prowadzenie po koronkowej akcji. Strzelcem był nasz nabytek Robert.Sz . Wyrównanie przyszło po 15 minutach , po błędach własnych 🙂 . Do szatni przeciwnik strzelił nam kolejna bramkę z karnego . Po przerwie wymiana ciosów przyniosla nam upragnioną bramkę , ktorej stzelcem był Kamil.G desygnowany przez trenera do gry na pozycji napastnika. Bramka strzelona została głowa po wrzucie Bartka.B. Świetnymi interwencjąmi popisywał się nasz bramkarz . Zmiany w drugiej połowie były wzmocnieniem zespołu . Po końcowym gwizdku cieszylismy się z pierwszego punktu w A klasie.
Mecz rozpoczęli : bramkarz- Kacper.J , obrona - Piotr.M, Patryk.F, Mateusz.I, Bartek.M oraz po przerwie do linii obrony dołączył Piotr.W, pomoc- Damian.L,Michał.S, Łukasz.A, Maciek.P po przerwie zasilili pomoc Bartek.B, Michał.G. W napadzie przeciwnikom krwi napsuli Marcin.S, Robert.Sz oraz Kamil.G. Na ławce nie doczekali się zmian Michał.K oraz Mateusz.M.
Jestem dumny, że jestem trenerem Komety Kryniczno 😀
Jestem z Was dumny drodzy zawodnicy.

Autor: Webadmin cały artykuł...   komentarze [0] [FB: ]
* * *
Nie pomogą Grzyby ni Gwiazdy, gdy Kometa zerwie się do jazdy 2015-08-24

Pod Głuchowem zarówno ceglany dojazd od wsi, sam stadion umiejscowiony w niecce pomiędzy polami, nierówna murawa, niedokończona szatnia, jak i duszna pogoda, nie sprzyjały wybitnie sportowym wyczynom. Spotkanie było ciężkie i pełne walki, ale gospodarze musieli uznać wyższość Komety, która zwyciężyła 3:0 (1:0).

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [0] [FB: ]
* * *
Kometa wyStartowała 2015-03-29

Zwycięstwem 7:0 zakończył się drugi tegoroczny mecz ligowy Komety. Do przerwy drużyna z Kryniczna prowadziła 3:0.

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [3] [FB: ]  |  Ostatni wpis: TrenerJacek
* * *
Męczarnie z Głuchowem 2015-03-22

Kometa umiarkowanie udanie rozpoczęła wiosnę, wygrywając w debiutanckim spotkaniu trenera Wojciechowskiego zaledwie 1:0 z zespołem z Głuchowa, który kończył mecz w "9".

Autor: Zapas cały artykuł...   komentarze [2] [FB: ]  |  Ostatni wpis: polska
* * *
3:2 ze Śliwicami 2015-02-15

W niedzielę 15.02,w samo południe Kometa sparingowo grała z drużyną ze Śliwic. Spotkanie rozegrane zostało na boisku w Brzeziej Łące, gdzie standardowo stan murawy pozostawia wiele do życzenia - nie inaczej było tym razem, chociaż wydawało się że zniknęły liczne połacie piachu, zastąpione kępami trawy. Gospodarze pojedynku (KP 99 Śliwice) stawili się licznie, czego nie można powiedzieć o nas - trener Wojciechowski by skompletować jedenastkę posiłkował się trójką znajomych zawodników. Ostatecznie ze składu Komety zagrali: Gawęda, Filipek, Paciuch, Foryś, Mikołowski, Sawzdargo, Muszyński i Barabasz.(...)

Autor: Webadmin cały artykuł...   komentarze [1] [FB: ]  |  Ostatni wpis: k.big